Svet-Stranek.cz
KADEŘNICTVÍ  MIRROR

RASTA COPÁNKY:

RASTA COPÁNKY

MOMENTÁLNĚ NEOBJEDNAVÁM NOVÉ ZÁKAZNICE NA COPÁNKY

RASTA COPÁNKY

Rasta copánky jsou velice zajímavý, moderní a atraktivní účes, který je ale zároveň časově náročnou metodou prodloužení vlasů. Doba naplétání je až 10hodin a je závisla jak od použitého materiálu (kanekalon, chemlon, vlna) tak i na Vámi zvolené délce copánků, ale v neposlední řadě i na "velikosti" hlavy (proto mají děti nižší cenu než dospělí).

Rasta copánky vlasy nijak neničí - naopak si vlasy odpočinou od častého barvení, mytí, fenování či česání. Pomohou Vám překlenout dobu dorůstání krátkých vlasů. Pro napletení je třeba minimální délka vlasů cca 7-10cm, z kratších vlasů napletené copánky po nějaké době sjíždějí. Barvu použitého připétacího materiálu je možno vybrat ze vzorníku dle vaší barvy vlasů či požadované barvy.
Rasta copánky jsou  nenáročné na údržbu - myjí se běžným šamponem cca 1xtýdně. Optimální doba "nositelnosti" jsou 3měsíce. Tato doba je závislá na tom, jak rychle Vám vlasy rostou - běžně vlas vyrostou o 1-1,5cm za měsíc. Poté je nutné copánky rozplést - odrost nejde nijak doplést !


Cena rasta copánků :

délka 20cm = 3.000kč
délka 30cm = 4.000kč
délka 40cm = 5.000kč

děti 2.500kč - 3.000kč

Všechny fotografie naleznete ve FOTOGALERII
www.mirror.firemni-web.cz/rastacopanky
návštěvníků stránky
celkem143 799
tento týden65
dnes10